momenti novinky
Hnědá dřevěná podnožka Fermob Surprising
Kód: FB-1245-D2Související produkty
Detailní popis produktu
Podnožka Fermob Surprising zaujme již na první pohled. Kovová konstrukce spojená s tenkými lamelami dodává podnožce jednoduchý a elegantní design. Tento venkovní nábytek se hodí k letnímu grilování či posezení s přáteli. Podnožka je odolná vůči povětrnostním podmínkám, ale i přesto ji doporučujeme přikrývat.
Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Exteriérové foto je pouze ilustrační.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 729927418933 |
| Materiál: | Kov, Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá, Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Teak |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 37 cm |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 58 cm |
| Sedák: | Teakové dřevo |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Designér: | Harald Guggenbichler |
| Typ barvy: | D2 - Gingerbread |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.