-20 % na vše s kódem ONA2026
Hnědá kožená dvoumístná pohovka Veliro 210 cm
Kód: LF-S81320RM11-MTKA000RM11Související produkty
Detailní popis produktu
Kožená pohovka Kave Home Veliro v zajímavém světle hnědém doslova vybízí k odpočinku po náročném pracovním dni. Použitá hovězí kůže vyniká svou přírodní kresbou a mořeným efektem, zvaným „nuvolatura“, který jí dodávají rustikální vzhled. Tento designový kousek kombinuje nadčasovou eleganci, odolnost a maximální komfort, skvěle jej také doplní podnožka ze stejnojmenné série. Přestože svým designem a elegantní barvou působí jemně a lehce, vyznačuje se odolným materiálem, který si poradí s každodenním používáním a přímým slunečním svitem. Potahy sedáku a opěradla jsou odnímatelné a ocelová podnož je opatřena matným černým mikrotexturovaným lakováním. Doporučujeme doplnit ji podnožkou Veliro a získat tak maximální pohodlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvoumístné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 674005400747 |
| Materiál: | Kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Rozpětí pohovky: | od 201 do 250 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| S úložným prostorem: | Ne |
| Výška: | 96 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Hloubka: | 106 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Šířka sedu: | 190 cm |
| Hloubka sedu: | 72 cm |
| Výška podnože: | 12,5 cm |
| Maximální nosnost: | 300 kg |
| Váha: | 85,3 kg |
| Čalounění: | 100% hovězí anilinová kůže |
| Barevný kód vzorníku: | MTKA000RM11 |
| Název vzorku látky: | Rima Light brown |
| Výplň: | PU pěna |
| Hustota výplně: | 28 kg/m³ |
| Míst k sezení: | 2 |
| Podnož: | Matně lakovaná ocel |
| Norma: | EN 12520:2015 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměry 1. balíku: | 14,5x14,5x81 cm |
| Rozměry 2. balíku: | 109,5x62x201 cm |
| fv_Barva: | #9F866E |
| fv_Šířka: | 210 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kave Home (dříve známá jako LaForma) je dynamická španělská značka, která nabízí stylový nábytek a doplňky pro moderní bydlení s důrazem na kreativitu, dostupnost a udržitelnost. Jejich filozofie je jednoduchá: navrhovat interiéry, které jsou krásné, funkční a reflektují osobnost svého majitele. V sortimentu najdete vše od čalouněných pohovek a křesel, přes jídelní stoly, židle a úložný nábytek, až po osvětlení, textil a dekorace – vše ve výrazném, ale nadčasovém stylu. Typické jsou pro značku přírodní materiály, udržitelné dřevo, příjemné textilie a důraz na detail. Značka aktivně pracuje s recyklovanými a certifikovanými materiály, čímž posouvá design směrem k větší odpovědnosti vůči planetě. Na momenti.cz vybíráme to nejlepší od Kave Home – nábytek, který vám pomůže vytvořit domov, kde se budete cítit opravdu sami sebou. Ať už hledáte útulný koutek na relax, stylovou jídelnu nebo doplňky, které doladí celkovou atmosféru interiéru, Kave Home nabízí vše s lehkostí a šarmem, který jen tak nevyjde z módy!