-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědé čalouněné zahradní křeslo HOUE Avon II.
Kód: 14205-1712Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní zahradní křeslo HOUE Avon potěší všechny milovníky ekologických produktů. Příjemné látkové čalounění i kovová podnož jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, díky čemuž byl kladen důraz na ekologii a šetrnost k přírodě. Pohodlnost zaručí praktické a pohodlné polštáře. Na našem webu najdete také další barevné varianty křesla – které z nich si vyberete?
Tip: Látka je odpuzuje vodu a je odolná proti skvrnám.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. Exteriérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva odpovídá úvodní fotografii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5714098030386 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 58,5 cm |
| Šířka: | 81 cm |
| Hloubka: | 98,5 cm |
| Výška sedu: | 36/39 cm |
| Šířka sedu: | 75 cm |
| Hloubka sedu: | 47 cm |
| Výška područek: | 58,5 cm |
| Konstrukce: | Lakovaný kov |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Martindale: | 30000 |
| Čalounění: | 97% akryl, 3% polyester |
| Voděodolné: | Ano |
| Designér: | Henrik Pedersen |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.