-20 % na vše s kódem ONA2026
Hnědý dřevěný konferenční stolek Dara ø 90 cm
Kód: 377951-BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kolekce Dara z masivního mangového dřeva vnáší do prostoru jemnou eleganci a hřejivou texturu přírodního materiálu v sytě hnědém odstínu. Robustní válcová podstava v kombinaci s čistě opracovanou deskou vytváří harmonický celek, který dokonale rezonuje s estetikou moderního minimalismu i doplňky v etno stylu. Na výběr je odkládací nebo konferenční stolek, které díky své řemeslné poctivosti dodají vašemu obývacímu koutu pocit útulnosti a stability.
#tab-Péče o produkt#
Vyvarujte se pokládání horkých předmětů a tekutin přímo na povrch, abyste předešli vzniku nežádoucích skvrn a prasklin.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8714713253425 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 35 cm |
| Průměr: | 90 cm |
| Tloušťka desky: | 12,5 cm |
| Stolek: | Mangové dřevo |
| Váha: | 27 kg |
| fv_Průměr: | ø 40 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| Max. nosnost: | 100 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!
