momenti novinky
Dřevěný konferenční stolek Odile 130 x 70 cm
Kód: RI-8550Související produkty
Detailní popis produktu
Konferenční stolek Odile od značky Richmond bude svojí tmavě hnědou mangovou konstrukcí a atypickou deskou vyzařovat pocit organického tepla a šarmu. Jeho jednoduchý, přesto však osobitý design ve spojení s trvalou kvalitou mangového dřeva zajišťuje, že se bez námahy hodí do většiny stylů interiéru. Ať už je tento stolek umístěn v útulném obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně, stane se něčím víc, než jen kusem nábytku – je to místo pro neformální setkání, ranní kávu a rozhovory s rodinou či přáteli. Konferenční stolek Odile poslouží jako úžasný středobod vaší místnosti, do které vnese nejen krásu, ale i praktičnost. Doplňte stolek o další designovky z produktové řady Odile, které budou společně v prostoru tvořit dokonale ladící celek!
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8720621697268 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Ořech |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 35 cm |
| Šířka: | 130 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Hmotnost: | 31 kg |
| Deska: | Mangové dřevo |
| Podnož: | Mangové dřevo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.