momenti novinky
Dubový konferenční stolek Macaron 80 cm
Kód: RI-7712Související produkty
Detailní popis produktu
Originální konferenční stolek Richmond Macaron prostor zaručeně ozvláštní a přinese s sebou nádech elegance. Spojuje v sobě kovovou podnož měděné barvy a dvojitou desku z černě lakovaného dubového dřeva. Toto atraktivní spojení se jen tak neokouká a rozhodně nevyjde z módy! Dostupný je také jídelní stůl ve stejném designu - společně se budou perfektně doplňovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8720621675150 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 40 cm |
| Průměr: | 80 cm |
| Výška podnože: | 30 cm |
| Hmotnost: | 33 kg |
| Deska: | Dubové dřevo |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.