momenti novinky
Hnědý kovový zahradní odkládací stolek Fermob Luxembourg 44 x 42 cm
Kód: FB-4160-D2Související produkty
Detailní popis produktu
Tento zahradní odkládací stolek z ikonické řady Luxembourg je praktický, kompaktní a odolný. Lze ho využít i jako stoličku či podnožku pro ještě větší pohodlí během sezení. Je vyroben z prvotřídních materiálů a testován tak, aby splňoval standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolku Luxembourg ideálního společníka. Vytvořte své vysněné zahradní posezení s ostatními designovými kousky z řady Luxembourg.
Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Exteriérové foto je pouze ilustrační.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 729927419879 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Hnědá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Šířka: | 44 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Deska: | Hliník |
| Podnož: | Podnož |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Typ barvy: | D2 - Gingerbread |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.