-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědý pléd J-line Duroy 180 x 130 cm
Kód: J-28031Související produkty
Detailní popis produktu
Krásný a měkký pléd Duroy od značky J-line vás oslní příjemnou látkou, která nabízí pozoruhodně uklidňující pohodlí. Vyšité pruhy ozvláštní celkový design plédu, který bude hezkým bytovým doplňkem a snadno se bude kombinovat s ostatními prvky interiéru. Nabízíme ho i v dalších několika nádherných barvách – jakou si vyberete do svého domova?
Pozn.: Interérová fotografie je pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924280314 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 3 cm |
| Šířka: | 130 cm |
| Délka: | 180 cm |
| Pléd: | Bavlna, len, polyester |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Vhodný do pračky: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.