momenti novinky
Pohovka Sanba 187 cm
Kód: 340451-TSSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Designová pohovka Sanba je potažena velice příjemnou látkou s vyšším chlupem, která na dotek připomíná plyšového medvídka. Stabilní podnož z březového dřeva je lakovaná černou barvou a s huňatým látkovým potahem tvoří velice stylovou a příjemnou kombinaci. Pohovka Sanba nabízí nejen pohodlné posezení, ale díky své nadčasovosti ozvláštní a zútulní prostor vašeho obývacího pokoje, do kterého vnese moderní eleganci.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713150021 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Rozpětí pohovky: | od 151 do 200 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| S úložným prostorem: | Ne |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 187 cm |
| Hloubka: | 72 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Hloubka sedu: | 56 cm |
| Čalounění: | Látka (100% PES) |
| Podnož: | Březové dřevo |
| Martindale: | 40.000 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.