-10 % na vše | Jarní radosti
Kouřově šedá skleněná karafa J-line Sader 42 cm
Kód: J-35525Související produkty
Detailní popis produktu
Ať už víno, skotská nebo voda – v této luxusní karafě najdou vaše oblíbené nápoje své místo. Nepřehlédnutelný design karafy Sader působí velice elegantně, a to díky elegantně broušenému sklu v kouřově šedé barvě. Sader bude vypadat perfektně při servírování během večerního relaxu s přáteli nebo jakékoliv slavnostní příležitosti. Karafa může sloužit také jako originální dárek pro každého milovníka dobrého pití.
Tip: Myjte pouze ručně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924355258 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Šedá |
| Showroomy: | ARBYD Plzeň |
| Výška: | 42 cm |
| Průměr: | 13 cm |
| Hmotnost: | 0,9 kg |
| Karafa: | Sklo |
| Vhodné do myčky: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.