-10 % na vše | Jarní radosti
Sklenice na bílé víno J-line Lureline 530 ml
Kód: J-97016Související produkty
Detailní popis produktu
Užijte si poklidné večery se sklenkou dobrého vína v elegantní sklenici Lureline od značky J-line. Tato sklenice z tenkého skla podnítí váš požitek z každého bílého vína. V nabídce máme také stejnojmenné sklenice na červené víno – ohromte své přátele vaší znalostí o používání správného nádobí!
Tip.: Sklenice na bílé víno jsou obvykle menší a užší než sklenice na červené víno.
Pozn.: Sklenice není vhodná do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5415203970169 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 24 cm |
| Průměr: | 9 cm |
| Objem: | 530 ml |
| Sklenice: | Sklo |
| Hmotnost: | 0,14 kg |
| Vhodné do myčky nádobí: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.