Heureka hodnocení 97 %
Krémový zahradní kovový stolek Quinn 52 x 35 cm
Kód: RI-214253Související produkty
Detailní popis produktu
Venkovní odkládací stolek Quinn představuje dokonalou harmonii mezi minimalistickou estetikou a stoprocentní funkčností. Jeho čisté, geometrické linie a subtilní kovová konstrukce vnášejí do exteriéru závan moderního skandinávského designu, který skvěle doplní luxusní terasy i minimalisticky laděné zahrady. Tento lehký, a přitom vysoce odolný kousek se stane nepostradatelným společníkem vedle vašeho zahradního lehátka či lounge pohovky, kde elegantně podrží osvěžující drink i rozečtenou knihu.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8721009423639 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Bílá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 49 cm |
| Šířka: | 52 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Váha: | 10,43 cm |
| Stolek: | Práškově lakovaný hliník |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Luxus, který si můžete dovolit – to je filozofie nizozemské značky Richmond, která už více než 45 let přináší do interiérů eleganci, originalitu a špičkové zpracování. Z původního rodinného podniku se vypracovala na celosvětově uznávaného výrobce designového nábytku a dokazuje, že luxus nemusí být jen výsadou vyvolených. Odvážné linie, sofistikované materiály a osobitý styl – v široké nabídce této značky najdete nejen nábytek, ale také osvětlení a interiérové doplňky, které reflektují jak aktuální trendy, tak nadčasovou klasiku inspirovanou starožitným nábytkem. Designéři značky si pohrávají s výraznými materiálovými kombinacemi, odvážnými tvary i hravými detaily, které okamžitě upoutají pozornost a dodají prostoru jedinečný charakter. Ať už jste milovníci okázalé extravagance, vyznavači klasického luxusu nebo hledáte zajímavý solitér, který ozvláštní moderní interiér, RICHMOND má co nabídnout. Objevte kouzlo designového nábytku, který nejen skvěle vypadá, ale především přináší do každého domova styl, pohodlí a nadčasovou eleganci.