momenti novinky
Pískově hnědé látkové křeslo Sanba
Kód: 340454-TSDetailní popis produktu
Designové křeslo Sanba je potaženo velice příjemnou látkou s vyšším chlupem, která na dotek připomíná plyšového medvídka. Stabilní podnož z březového dřeva je lakovaná černou barvou a s huňatým látkovým potahem tvoří velice stylovou a příjemnou kombinaci. Křeslo nabízí nejen pohodlné posezení, ale díky své nadčasovosti ozvláštní a zútulní prostor vašeho obývacího pokoje, do kterého vnese moderní eleganci.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8714713150052 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 92 cm |
| Hloubka: | 81 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Hloubka sedu: | 56 cm |
| Výška podnože: | 23 cm |
| Čalounění: | Látka (100% PES) |
| Podnož: | Černě lakované březové dřevo |
| Martindale: | 40.000 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.