momenti novinky
Pískově hnědá látková podnožka Sanba
Kód: 340457-TSSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Designová podnožka Sanba je potažena velice příjemnou látkou s vyšším chlupem, která na dotek připomíná plyšového medvídka. Stabilní podnož z březového dřeva je lakovaná černou barvou a s huňatým látkovým potahem tvoří velice stylovou a příjemnou kombinaci. Podnožka Sanba skvěle doplní ostatní produkty ze stejnojmenné série.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8714713149995 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 47 cm |
| Šířka: | 77 cm |
| Hloubka: | 51 cm |
| Max. nosnost: | 100 kg |
| Čalounění: | Látka (100% PES) |
| Podnož: | Černě lakované březové dřevo |
| Martindale: | 40.000 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.