Vyhrajte pohovku a poukazy
Šedá čalouněná zahradní židle Leonida se zelenou podnoží
Kód: BI-0663895Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní židle Leonida v elegantním šedém odstínu představuje dokonalou syntézu minimalistického designu a nekompromisního pohodlí pro vaše letní stolování. Subtilní hliníková konstrukce v kombinaci s precizním čalouněním vytváří nadčasový prvek, který vizuálně odlehčí moderní terasu i městský balkon. Praktičnost zajistí možnost stohování. Užijte si dotek luxusu pod širým nebem díky materiálům, které odolávají nepřízni počasí, aniž by ztrácely na své jemnosti a stylu.
Pozn.: Odnímatelné polštáře při nepoužívání sklízejte. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8051836784932 |
| Materiál: | Látka, Dřevo masiv, Hliník |
| Barva: | Šedá, Zelená |
| Područky: | Ano |
| Dekor dřeva: | Teak |
| Materiál podnože: | Kov |
| Stohovatelné: | Ano |
| Výška: | 96 cm |
| Šířka: | 57 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Výška područek: | 70 cm |
| Výška opěradala: | 78 cm |
| Čalounění: | Bouclé Olefin (100% polypropylen) |
| Voděodpudivé: | Ano |
| Odnímatelný polštář: | Ano |
| Konstrukce: | Práškově lakovaný hliník, teakové dřevo |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #6A6A6C |
| fv_Barva_podnože: | Zelená podnož |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!