-10 % na vše | Jarní radosti
Šedo-zelený zahradní set pohovky, křesel a světlé šedého stolku Miravet
Kód: BI-0666182Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní set Miravet vnáší na vaši terasu dotek středomořské lehkosti a moderního designu. Sestava dvou křesel, pohovky a stolku zaujme elegantním detailem pletených provazů na opěradlech, které v kombinaci s odolnou hliníkovou konstrukcí vytvářejí harmonický celek. Díky nadýchanému polstrování a organickému tvaru stolku nabízí set dokonalé zázemí pro stylový odpočinek v zahradách laděných do přírodního minimalismu.
Pozn.: Exteriérové fotografie jsou pouze ilustrativní, barva produktu odpovídá úvodní produktové fotografii. Odnímatelné polštáře při nepoužívání sklízejte. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní a balkonové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836690639 |
| Materiál: | Látka, Keramika, Hliník |
| Barva: | Šedá, Zelená |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška pohovky: | 74 cm |
| Šířka pohovky: | 148 cm |
| Hloubka pohovky: | 81 cm |
| Výška sedu pohovky: | 40 cm |
| Výška opěradla: | 63 cm |
| Výška křesel: | 74 cm |
| Šířka křesla: | 68 cm |
| Hloubka křesel: | 81 cm |
| Rozměry stolku: | 39 x 120 x 60 cm |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Konstrukce: | Práškově lakovaný hliník |
| Deska stolku: | Keramika |
| Výška desky: | 1,1 cm |
| Výplet: | Syntetické lano |
| Čalounění: | Látka (100% Olefin) |
| Vodědopudivost: | Ano |
| Odnímatelné polštáře: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Stolek |
| fv_Barva: | #949391 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!