momenti novinky
Set dubových konferenčních stolků Whitebone 91,5/74 cm
Kód: RI-7792Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme vám set dvou luxusních konferenčních stolků Whitebone od značky Richmond, který je charakteristický výrazným barevným kontrastem. Tento set bude perfektním doplňkem nejen do vašeho obývacího pokoje. Dvě prostorné desky z dubové dýhy o průměrech 91,5 a 74 cm zaručí dostatek prostoru pro všechno potřebné, ať už si chcete pochutnat na oblíbeném jídle, nebo mít dostatek místa na dekorace, ovladače a rozečtené knihy. Stolky Whitebone lze umístit každý zvlášť, nebo společně – díky rozdílným výškám lze stolky částečně zasunout pod sebe.
Tip: Doporučujeme čistit vlhkým hadříkem nebo prachovkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8720621694632 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| Výška: | 43 / 37 cm |
| Průměr: | 91,5 / 74 cm |
| Výška podnože: | 38 / 32 cm |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Deska: | Světlá dubová dýha |
| Podnož: | Mosazný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.