-10 % na vše | Jarní radosti
Skleněné závěsné světlo Nova Luce King 35 cm
Kód: NOL-9006049Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní závěsná světla King od Nova Luce vás na první pohled okouzlí svým jedinečným designem. Stínidla jsou vyrobena z foukaného skla v krásném organickém tvaru, který připomíná kapku vody. Třešničku na dortu tvoří vzduchové bublinky uvnitř skla, které působí velice autenticky. S touto unikátní designovkou vykouzlíte příjemné osvětlení a zároveň přinesete do svého domova kousek přírody. Nechte světlo zazářit nad jídelním stolem nebo konferenčním stolkem a kochejte se jeho krásou!
Pozn.: Žárovky nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5212017432544 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Barva: | Zlatá, Transparentní |
| Počet žárovek: | 5-10 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | G9 |
| Výška: | 180 cm |
| Průměr stínidla: | 16 cm |
| Průměr základny: | 35 cm |
| Zavěšení: | Mosazný kov |
| Stínidla: | Transparentní sklo |
| Světelný zdroj: | 5 x G9 |
| Výkon: | 5 W |
| Napětí: | 230 V |
| fv_Provedení: | Závěsné světlo |
| fv_Průměr: | ⌀ 16 cm |
| fv_Počet_žárovek: | 5 žárovek |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.