-20 % na vše s kódem ONA2026
Světlá zahradní židle Kalimera
Kód: BI-0664126Související produkty
Detailní popis produktu
Hliníková zahradní židle Kalimera v sobě nese uvolněnou atmosféru luxusních středomořských resortů. Její čisté linie a sofistikovaně řešená hliníková konstrukce s integrovanými područkami nabízejí dokonalé pohodlí, zatímco hřejivý detail v dekoru dřeva podtrhuje její prémiový charakter. Tato židle se stane vizuálně lehkým a elegantním doplňkem moderních venkovních jídelen na kryté terase i u otevřeného bazénu v duchu nadčasového minimalismu.
Pozn.: Odnímatelné polštáře při nepoužívání sklízejte. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8051836778894 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Béžová, Přírodní |
| Materiál podnože: | Kov |
| Stohovatelné: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 79 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 62 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Výška područek: | 67 cm |
| Výška opěradla: | 74 cm |
| Konstrukce: | Práškově lakovaný hliník |
| Dekor: | Dřevo |
| Výplet: | Syntetické lano |
| Polštáře: | Olefin (100% polypropylen) |
| Voděodpudivé: | Ano |
| fv_Barva: | #C3AF9E |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!