Heureka hodnocení 97 %
Dubový jídelní stůl EMBER 210 x 90 cm
Kód: 1001369Související produkty
Detailní popis produktu
Svolejte rodinu k jídelnímu stolu Ember, který se okamžitě stane přirozeným centrem vašeho domova. Konstrukce z masivního dubového dřeva zaručuje, že stůl bez problému zvládne každodenní rodinné obědy, oslavy i dětské kroužky. Příjemně zaoblené rohy doplňuje zajímavě skládaná kresba na hlavní desce, která dává vyniknout přirozené kráse dřeva. Kolekce navíc nabízí dvě kompaktní velikosti tohoto stolu, takže si snadno vyberete rozměr, který nejlépe padne do vaší jídelny.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
Dostaňte domů kousek poctivé přírody s kolekcí nábytku Ember, která sází na hřejivý dub a přírodní dýhu. Celá tahle řada vás potěší promyšlenými detaily – pevné dřevo zjemňují bezpečné zaoblené rohy, díky kterým nábytek nepůsobí v místnosti těžce. Největší zajímavostí je ale skládaná struktura na povrchu, kde kresba dřeva ubíhá v různých směrech a vytváří krásný živý efekt. Ať už si pořídíte jeden kousek, nebo propojíte celý obývák s jídelnou, získáte nadčasový základ domova, který vás jen tak neomrzí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8718548104976 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Délka desky: | Od 200 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Tloušťka desky: | 6 cm |
| Výška podnože: | 76 cm |
| Stolek: | Masivní dubové dřevo |
| Max. nosnost: | 60 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Rozměr: | 210 x 90 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud byste měli v ruce holandský slovník, pod písmenem “Z” byste mohli najít slovíčko zuiver. Kromě slovníku máte ovšem možnost potkat tento pojem, který lze jednoduše přeložit jako “čistý”, ještě ve světě interiérového designu. A to jako název jedné z nejvýraznějších značek nábytku a interiérových doplňků současnosti. Značka ZUIVER, pohybující se na trhu od roku 2011, dělá významu svého názvu čest – čistotě a jednoduchosti je absolutně věrná ve všech směrech své činnosti. Produkty ZUIVER reflektují požadavky moderního životního stylu a nechybí jim ani dotek současných designových konceptů. U doplňků i nábytku klade ZUIVER důraz na nadčasovost, komfort, ale také kreativitu a nápaditost. I přesto ale produkty promlouvají nekomplikovaným jazykem a cestu si k nim najde každý, komu je blízká myšlenka útulného a zároveň moderního domova, který nepodléhá krátkodobým trendům. Nechte se okouzlit cenově dostupnými kousky ze země tulipánů a proměňte svůj sen o designovém bydlení ve skutečnost.