-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědá keramická váza J-line Alone 50,5 cm
Kód: J-23108Související produkty
Detailní popis produktu
Designová váza Alone značky J-line oživí a zároveň zútulní váš prostor. Tento neobyčejný kousek v jedinečné hnědé barvě má po obvodu zdobný prvek v tmavých tónech, který celé váze dodává na originalitě. Bude se vyjímat v rustikálním, ale také v industriálním interiéru. Zkombinujte ji také s ostatními produkty ze stejné kolekce a vylaďte si tak váš domov k dokonalosti!
Pozn.: Váza není vhodná pro venkovní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924231088 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Hnědá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 50,5 cm |
| Průměr: | 22 cm |
| Květináč: | Keramika |
| Hmotnost: | 6,24 kg |
| Vhodné do venkovních prostor: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.