momenti novinky
Modrá kovová lavice Fermob Luxembourg 145 cm
Kód: FB-4110-21Související produkty
Detailní popis produktu
Lavice z ikonické kolekce Luxembourg je praktická, odolná a usadit se na ní mohou až čtyři osoby. Lehkost a stabilitu zajišťuje hliníková konstrukce, která je spojená s tenkými lamelami a společně utváří čistý a elegantní design. Lavice se vyrábí z prvotřídních materiálů a je testována tak, aby splňovala standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) z ní dělá ideálního společníka na zahradu, balkon, ale i do vnitřních prostor. Umístit ji můžete samostatně nebo v kombinaci s dalšími produkty ze stejné kolekce Luxembourg.
Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Exteriérové foto je pouze ilustrační.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 729927420349 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Modrá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 49 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Hloubka: | 145 cm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Sedák: | Hliník |
| Podnož: | Hliník |
| Typ barvy: | 21 - Acapulco Blue |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.