-10 % na vše | Jarní radosti
Modrá kovová lavice s opěrkou Fermob Bellevie 161 cm
Kód: FB-8415-21Související produkty
Detailní popis produktu
Lavice Bellevie je navržena v duchu čistého a funkčního designu, takže perfektně doplní venkovní sezení v jakémkoliv stylu. Její lehkost a stabilitu zajišťuje hliníková konstrukce, kterou nabízíme v široké nabídce barevných odstínů. Vyrábí se z prvotřídních materiálů a je testována tak, aby splňovala standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) z ní dělá ideálního společníka na zahradu, balkon, ale i do vnitřních prostor. Usadit se na ni mohou až 3 osoby a umístit ji lze samostatně nebo v kombinaci s dalšími produkty od značky Fermob!
Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Exteriérové foto je pouze ilustrační.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 729927423814 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Modrá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 81 cm |
| Šířka: | 161 cm |
| Hloubka: | 52,5 cm |
| Sedák: | Hliník |
| Podnož: | Hliník |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Typ barvy: | 21 - Acapulco Blue |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.