momenti novinky
Hnědý kovový konferenční stolek Fermob Cocotte 44 x 55 cm
Kód: FB-4720-D2Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní design a praktické provedení, které si zamilujete hned na první pohled. To je konferenční stolek Fermob Cocotte. Má odnímatelnou desku, která lze využít jako podnos. To velice usnadní přenášení například drobného občerstvení z kuchyně na terasu. Podnož z oceli je bytelná a opatřena protiskluzovými chrániči. Deska je vyrobena z hliníku, díky čemuž je stolek nejen lehký, ale také velmi odolný na venkovní použití. Je vyráběn z prvotřídních materiálů a testován tak, aby splňoval standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolku ideálního společníka.
Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Interiérové foto je pouze ilustrační.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 729927419053 |
| Materiál: | Kov, Hliník |
| Barva: | Hnědá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 43,5 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 44,5 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Deska: | Lakovaný hliník |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Typ barvy: | D2 - Gingerbread |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.