momenti novinky
Dubový jídelní stůl Macaron 130 cm
Kód: RI-7713Související produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte vaší jídelně originální místo, u kterého si budete s rodinou vychutnávat společné večeře. Jídelní stůl Richmond Macaron prostor zaručeně ozvláštní a přinese s sebou nádech elegance. Spojuje v sobě kovovou podnož měděné barvy a dvojitou desku z černě lakovaného dubového dřeva. Toto atraktivní spojení se jen tak neokouká a rozhodně nevyjde z módy!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8720621675174 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Průměr desky: | Od 100 do 149 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 76 cm |
| Průměr: | 130 cm |
| Výška podnože: | 67 cm |
| Hmotnost: | 119 kg |
| Deska: | Dubové dřevo |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| fv_Rozměry: | Ø 130 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.