momenti novinky
Dubový odkládací stolek Macaron 50 cm
Kód: RI-7711Související produkty
Detailní popis produktu
Originální odkládací stolek Richmond Macaron prostor zaručeně ozvláštní a přinese s sebou nádech elegance. Spojuje v sobě kovovou podnož měděné barvy a dvojitou desku z černě lakovaného dubového dřeva. Toto atraktivní spojení se jen tak neokouká a rozhodně nevyjde z módy! Dostupný je také konferenční nebo jídelní stůl ve stejném designu - společně se budou perfektně doplňovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8720621675143 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| výška: | 55 cm |
| průměr: | 50 cm |
| hmotnost: | 26 kg |
| deska: | Dubové dřevo |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.