momenti novinky
Dubový jídelní stůl Macaron 235 x 110 cm
Kód: RI-7714Související produkty
Detailní popis produktu
Přetvořte svou jídelnu na úchvatné a originální místo, u kterého si budete s rodinou vychutnávat společné večeře. Oválný jídelní stůl Richmond Macaron prostor zaručeně ozvláštní a přinese s sebou nádech elegance. Spojuje v sobě kovovou podnož měděné barvy a dvojitou desku z černě lakovaného dubového dřeva. Toto atraktivní spojení se jen tak neokouká a rozhodně nevyjde z módy!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8720621677253 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Délka desky: | Od 200 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| výška: | 78,5 cm |
| šířka: | 235 cm |
| hloubka: | 110 cm |
| hmotnost: | 143 kg |
| deska: | Dubové dřevo |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| fv_Rozměry: | 235 x 110 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.