-10 % na vše | Jarní radosti
Dubový toaletní stolek Macaron 160 x 38 cm
Kód: RI-7710Související produkty
Detailní popis produktu
Originální toaletní stolek Richmond Macaron prostor zaručeně ozvláštní a přinese s sebou nádech elegance. Spojuje v sobě kovovou podnož měděné barvy a dvojitou desku z černě lakovaného dubového dřeva. Toto atraktivní spojení se jen tak neokouká a rozhodně nevyjde z módy! Dostupný je také jídelní či konferenční stůl ve stejném designu - společně se budou perfektně doplňovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8720621675136 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| výška: | 85 cm |
| šířka: | 160 cm |
| hloubka: | 38 cm |
| hmotnost: | 73 kg |
| Deska: | Dubové dřevo |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.